KORFILM - výroba reklamních a prezentačních filmů
Img

Svatby

Nejdůležitější den ve Vašem životě. Rodina, přátelé, tradice, památka na celý život. I přesto vzpomínky časem vyblednou, to se Vám ale nestane, pokud si nás na svatbu pozvete. Vytvoříme Vám svatební video se zachycením všech důležitých chvil. To, jak bude video vypadat záleží čistě na Vás. Po domluvě lze cokoliv, nejčastěji však rozdělujeme svatby na 3 druhy:
Svatby S - natočení čistě jen obřadu (příjezd svatebčanů, příchod do obřadní síně, proslov oddávajícího, Vaše ano, přípitek, přání hostů, následné zachycení prvních šťastných chvil, na Vámi vybraném místě), cena 3000 kč.

Img

Svatby M - Natočení obřadu i hostiny (kompletní obřad, odjezd na hostinu, hostina včetně všech tradic, první tanec novomanželů, oslava), cena 5000 kč.

Svatby L - Natočení svatby komplet (přípravy na svatbu, odjezd na obřad, obřad, odjezd na hostinu, hostina včetně veškerých tradic, první tanec, oslava, přání od hostů), v ceně vytvoření dvou filmů (celá i zkrácená verze), cena 8000 kč.

V ceně filmu natočení, střih, hudební doplnění, vytvoření DVD v HD kvalitě. Je to Váš den, proto jakékoliv Vaše přání je pro nás samozřejmost.

INFORMACE:
774 490 390
korfilm@seznam.cz
Josef Korec
Lázně Kynžvart
Lazy 8E
354 91

Josef Korec

Img

reportáže
videa
upoutávky
střih filmů
dabing
potisk DVD
dokumenty

Img

vlastní doprava
nové vybavení
poradenství
kvalita
rychlost
kompletní servis
ochota

© COPYRIGHT 2016 WWW.KORFILM.CZ